Nech je vám na webe pohodlne a v reklamách vidíte to, čo Vás zaujíma pracujeme so súbormi cookies. Môžete ich odmietnuť, nastaviť podľa seba, alebo jednoducho prijať. Viac informácií.
Ok

Vlasová kozmetika


GARANCIA ORIGINALITY
HEUREKA
100% Garancia originality

1. Aj vy máte niekedy pochybnosti či tovar v danom eshope ju skutočne originál? Je to otázka na mieste. Garantujeme 100% originalitu všetkých u nás predávaných tovarov.

Tovar nakupujeme priamo od výrobcov, alebo od výhradných distrubútorov. V prípade, že by ste chceli mať istotu pôvodu tovaru vám vieme poskytnúť kontakt na daného výrobcu, resp. výhradného distribútora, ktorý Vám vie potvrdiť, že tovar nakupovaný v našom eshope je originál a nákup v našom obchode je absolútne bezpečný.

2. Sme jeden z mála e-shopov ktorý garantuje, že tovar zakúpený u nás, je presne ten, ktorý by ste kúpili v kaderníckych salónoch. Je možné ho overiť podľa etikiet a ean kódov.

Babyliss Pro, Alterna, Bio Ionic, Hot Tools, Olaplex, Kérastase, Loreál, Teezen Tangler - sme autorizovaný predajca týchto značiek, preto garantujeme, že všetky produkty sú 100% originál.

MjI0YW