Nech je vám na webe pohodlne a v reklamách vidíte to, čo Vás zaujíma pracujeme so súbormi cookies. Môžete ich odmietnuť, nastaviť podľa seba, alebo jednoducho prijať. Viac informácií.
Ok

Vlasová kozmetika


KÉRASTASE PARIS / MASTNÁ POKOŽKA (DIVALENT)
    PÁTRANIE PO SVIEŽOSTI

Nič sa nevyrovná pocitu čerstvo umytých vlasov. Poznáte ten vzrušujúci pocit, keď vyjdete z kaderníctva alebo sprchy a vykročíte do sveta s dokonale umytými a voňavými vlasmi?

Vďaka sviežim vlasom sa cítite ľahká ako pierko. No pre tých, ktorých trápi mastná vlasová pokožka, je tento pocit prchavý. Ich vlasy nikdy nevydržia dlho svieže. Zastavte kolobeh neustáleho umývania vlasov nevhodnými produktami.

Kérastase predstavuje SPECIFIQUE DIVALENT, trojicu produktov, ktoré nepretržite regulujú produkciu séba a zároveň hydratujú dĺžky, vďaka čomu sú vlasy vyživené a hebké a poskytujú dlhodobý pocit sviežosti.   
VEDA PRINÁŠAJÚCA SVIEŽOSŤ

Celý rad Specifique Divalent obsahuje aminokyseliny, ktoré vlasom dodávajú pevnosť a zabezpečujú rovnováhu na každom kroku.

Dvojitý účinok aminokyselín pomáha vyrovnať pH produktu a chrániť vlasy pred oxidáciou.

Aminokyseliny poskytujú vlasovým vláknam okamžitú starostlivosť, ošetrujú ich a posilňujú, pričom zvyšujú schopnosť vlasov udržať hydratáciu pre pocit jemnosti a pružnosti.
3 KROKY K SVIEŽOSTI
Svieže, hebké a lesklé vlasy vďaka záchrannému protokolu pre mastné vlasy.Čistenie: Pre denné použitie, šampónový kúpeľ Bain Divalent osvieži vlasovú pokožku a zároveň obnoví prirodzenú hladinu mazu.

Raz do týždňa použite čistiaci íl Argile Équilibrante, ktorý vlasy prečistí a absorbuje prebytočný maz. Korienky sú pozdvihnuté a majú objem.

Intenzívna starostlivosť: Gélové zloženie masky Masque Réhydratant je navrhnuté tak, aby poskytlo nevyhnutnú hydratáciu, uľahčilo rozčesávanie dĺžok a neprispievalo k tvorbe mazu. Vlasy sú naďalej svieže a lesklé.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

bežná cena 19,00 EUR

naša cena 16,99 EUR

skladom


bežná cena 29,90 EUR

naša cena 27,90 EUR

skladom
bežná cena 42,00 EUR

naša cena 34,90 EUR

skladom
akcia
doprava zdarmaM2QyYj